Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Русе, Център
185 000 €
361 828.55 лв.

(2 011 €, 3 933.17 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 18:57 на 8 април, 2026 год.
Обявата е посетена 335 пъти.
Площ:
92 m2
Етаж:
1-ви от 4
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2009 г.

Описание на имота:

Недвижими имоти ИМЕНИЕ Инвест Ви предлага отличен 3- стаен, напълно обзаведен и готов за нанасяне апартамент на ТОП локация в Идеален център, район Операта в град Русе. Имотът е тухла, сравнително нова кооперация 2009г., с площ от 92 кв.м., намиращ се на етаж 1 от общо 4, над магазини. Апартаментът е в отлично състояние, много светъл, просторен и уютен, саниран, модерно обзаведен и готов за нанасяне. Жилището е много функционално като е състои от малък коридор, огромна всекидневна с кухня около 35 кв.м., детска спалня, родителска спалня с тераса, коридор, баня с тоалетна и килер, с плочки, подготвен за втора тоалетна. За Ваше удобство отоплението е на ТЕЦ с хоризонтално разпределение, без плащане на загуби. Намира се на много стратегическо и комуникативно място, в идеален център, на метри от главната ул. Александровска, близо до Операта, аптека, множество магазини, детска градина, училище, заведения за хранене, удобни спирки на градския транспорт и много други удобства.
СНИМКИ: ИМЕНИЕ Инвест
За повече информация и оглед се свържете с нас на телефон 0896 500 532. Очакваме Ви!
Ние, екипът на ИМЕНИЕ Инвест, съдействаме на нашите клиенти до самото изповядване на сделката и при необходимост за отпускане на кредит с цел закупуване на имот!
Домът е там, където е сърцето, затова избирайте със сърце!
Особености
Тухла
Обзаведен
Саниран
За контакт:
0896 800 532

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ИМЕНИЕ ИНВЕСТ
0889 40 38 38
ИМЕНИЕ ИНВЕСТ logo
В imot.bg от 2024 г.
imenieinvest.imot.bg
Адрес:
област Русе, гр. Русе, Център
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Русе, Център
Обява: 1c177566385397420

185 000 €
361 828.55 лв.
(2 011 €, 3 933.17 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Русе, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност